Verkoopdag 2025

WELKOM OP ONZE VERKOOPDAG!
Op DV zaterdag 7 juni 2025, van 09.00 tot 15.00 uur, ben je van harte welkom op onze gezellige tweejaarlijkse verkoopdag!

Er is van alles te beleven voor jong en oud! Kom gezellig langs en geniet van:

  • Tweedehands spullen & kleding – volop keuze!
  • Bloemen en planten
  • Verse groente & fruit
  • Creatieve creaties van talentvolle makers
  • Allerlei leuke activiteiten, zoals een grabbelton, knutselen, een kleine kinderboerderij, een prikblok met leuke prijzen, een veiling om 13:00 uur en vanaf 13:30 uur kun je meedoen met spijkerslaan.

Tijd voor een pauze? Strijk neer voor een kopje koffie of thee met wat lekkers. Ook voor de kinderen is er van alles! Wat denk je bijvoorbeeld van een heerlijke suikerspin. Blijf je gezellig lunchen? Er is ruime keuze, zoals: soep, friet met een snack, broodje pulled pork, broodje hamburger, mosselen.. en natuurlijk een heerlijk ijsje als toetje!

VOOR HET GOEDE DOEL

De volledige opbrengst van deze dag gaat naar drie mooie doelen:

CONTANT GELD

Houd er rekening mee dat je op de verkoopdag alleen met contant geld kunt betalen. Kleine bedragen? Graag zoveel mogelijk met kleingeld, want wisselgeld is beperkt. We kunnen helaas geen biljetten aannemen van meer dan €50.

UITVERKOOP

Vanaf 14.00 uur is het uitverkoop bij de tweedehands spullen en kleding. Voor maar €2 mag je een plastic tas vullen! Het punt waar je deze tassen kunt kopen, is duidelijk aangegeven met een bord. Sla je slag!

PARKEREN 

Je kunt parkeren op het terrein van Van den Hoek Timmerwerken (Verseputseweg 1, Kerkwerve) of op het parkeerterrein van voetbalvereniging W.I.K. (Verseputseweg 24, Kerkwerve). Ook in de omliggende straten is parkeergelegenheid.

VOLG ONS ONLINE!

Wil je op de hoogte blijven van alle nieuwtjes rondom de verkoopdag? Volg ons dan op social media:

👉 Instagram: https://instagram.com/verkoopdagcgkkerkwerve2025

TOT SLOT
We hopen op een gezellige en verbindende dag, vol ontmoetingen, plezier én natuurlijk mooie aankopen. Tot dan!

Hartelijke groet,
De Verkoopdagcommissie